тел.: (044) 377 77 46
(050) 382 12 02
(067) 325 37 87
в. Саксаганського, б. 52А, м. Київ

Свіжа новина

Необхідність отримання візи на о. Балі

У зв\\\'язку з поширенням COVID-19, владою Індонезії було прийнято рішення про скасування віз по прильоту. Правило про скасування віз по прильоту набуло чинності 20 березня 2020 року. Громадянам України, які планують відвідати Індонезію і зокрема острів Балі, необхідно заздалегідь отримати візу у відповідній консульській установі.

Свіжа стаття

Розробка індивідуальних турів – справа тонка!

Цікавитесь незвичайними подорожами, захоплюючими пригодами і нестандартними турами? Тоді швидше відкривайте статтю і дізнавайтеся, як підготуватися до такої відпустки

Свіжа історія

Марокканський щоденник. Фес. Враження

У найзаплутанішу медину світу, древню Фес-ель-Балі, ми йшли через медину молодшу, просто стару: Фес-ель-Дждід. Через цікавий колишній єврейський квартал. Там досі живе пара сімей, які оселилися з моменту його заснування в 13 столітті. І саме звідси родом той єврей, який продав секрет Ізраїля про розробки ядерної зброї.
автобусні тури 2016

Авторський тур по трьом країнам Південно-Східної Азії

| Авторські тури з Києва
Маршрут: Київ-Ханой-Луанг Прабанг-Сієм Ріп-Кор Кеар- Хошимін-Київ
замовити тур Авторський тур по трьом країнам Південно-Східної Азії
операторський тур Авторський тур по трьом країнам Південно-Східної Азії
Тривалість: 10 днів
Харчування: BB
Вартість: 5 400 $
Додатково по вартості: На 1-го дорослого при 2-х містному розміщенні
Ой, саме в цей тур всі наші туристи вже давно з'їздили та повернулися задоволеними.
А зараз можете залишити заявку на сайте, і ми підберемо актуальний тур спеціально для Вас!
Країна, що відкриває візу: В`єтнам
Місто початку туру: Київ
Готель: По програмі
SPO: 1238
Дати виїзду: уточнюйте у менеджера
Транспорт за маршрутом:
Корабель
Літак
Автомобіль
Пішки
Авторський тур по трьом країнам Південно-Східної Азії
Авторський тур по трьом країнам Південно-Східної Азії
Авторський тур по трьом країнам Південно-Східної Азії
Авторський тур по трьом країнам Південно-Східної Азії
Авторський тур по трьом країнам Південно-Східної Азії
Авторський тур по трьом країнам Південно-Східної Азії
Авторський тур по трьом країнам Південно-Східної Азії
Авторський тур по трьом країнам Південно-Східної Азії
Авторський тур по трьом країнам Південно-Східної Азії
Авторський тур по трьом країнам Південно-Східної Азії
Авторський тур по трьом країнам Південно-Східної Азії
Авторський тур по трьом країнам Південно-Східної Азії
Авторський тур по трьом країнам Південно-Східної Азії
Авторський тур по трьом країнам Південно-Східної Азії
Авторський тур по трьом країнам Південно-Східної Азії
Авторський тур по трьом країнам Південно-Східної Азії
У вартості враховано:
 • Проживання в двох місному номері в зазначених готелях зі сніданками
 • Всі зазначені індівідуальні трансфери з російськомовним гідом
 • Всі зазначені екскурсії з російськомовним гідом і вхідними квитками
 • Круїз з триразовим харчуванням і російськомовним гідом
 • Авіаперельоти Ханой - Луанг Прабанг - Сієм Ріп - Сайгон
 • Візове запрошення для мульти візи до В'єтнаму
У вартості не враховано:
 • Міжнародний авіапереліт Київ-Ханой, Хошимін-Київ 
 • Особисті витрати
 • Чайові гідам та водіям 
 • Додаткові послуги 
 • Мультивіза по прильоту у В'єтнам (50 $ з особи)
 • Віза по прильоту в Лаос (35 $ з особи)
 • Віза по прильоту в Камбоджу (30 $ з особи) 
Програма тура

День 1 

Приліт в Ханой, зустріч в аеропорту, індивідуальний трансфер в готель Sofitel Legend Metropole Hanoi 5*, проживання в номері категорії Grand Luxury Room. Готель розташований неподалік від старого центру міста, оперного театру та мальовничого озера Хоанькем. Вишуканість та блискучість  найкращого готелю у Ханої підкреслює класичний та неокласичний французький дизайн інтер’єру. До речі, готель займає історичну будівлю 1901 року.  

День 2 

Вирушаємо на повний день на індивідуальну оглядову екскурсію з російськомовним гідом по Ханою, в завершенні дня WATER PUPPET SHOW - шоу ляльок на воді. Під час екскурсії  ви побачите найяскравіші пам’ятки міста: озеро Хоанькем та вежу Черепахи, Мавзолей Хо Ши Міна та Тюа-Мот-Кот, оперний театр, ханойську цитадель, вежі, пагоди та храми.  

День 3 

Трансфер у Халонг, посадка на круїзний корабель - Emperor Cruises, категорія каюти Royal Suite, екскурсії та ніч на кораблі. Бухта Халонг нараховує більше 3000 островів, скелі та печери. Її площа складає 1553 кв.км. Бухта Халонг, за легендою, була створена великим драконом, що жив у горах, а коли вийшов із них, то пробив хвостом долини. Згодом долини заповнилися водою, а на поверхні залишилися тільки маленькі острови. Найцікавіші місця затоки: колишня резиденція Хо Ши Міна на острові Туанчау, національний парк на острові Катба, печери Небесний Палац, Бонау, Дауго.  

День 4 

По завершенні круїзу - трансфер в аеропорт Ханою, переліт в Лаос, Луанг-Прабанг, зустріч в аеропорту, індивідуальний трансфер в готель Rosewood Luang Prabang 5*, проживання в номері категорії Waterfall Pool Villa. Місто Луанг-Прабанг внесено до списку світової спадщини та охороняється ЮНЕСКО. Із найцікавіших пам’яток міста та провінції варто відзначити наступні: водоспад Куанг Сі, печери Паку на ріці Меконг, храмова гора Пху Сі у центрі міста із парком, Королівський Палац та храм Хо Кхам, храм Ват Сієнг Тхонг, храм Ват Ахам, храм Ват Май Суваннапхумахам, храм Ват Манором. 

День 5 

Оглядова екскурсія по Луанг-Прабанг (пів дня) і екскурсія в печери Пак У. Із найцікавіших пам’яток міста та провінції варто відзначити наступні: водоспад Куанг Сі, печери Паку на ріці Меконг, храмова гора Пху Сі у центрі міста із парком, Королівський Палац та храм Хо Кхам, храм Ват Сієнг Тхонг, храм Ват Ахам, храм Ват Май Суваннапхумахам, храм Ват Манором. Печери Пак У на березі ріки Меконг відомі своїм буддистським храмовим комплексом, що вражає мальовничими лаоськими краєвидами. 

День 6 

Екскурсія в джунглі, до водоспадів Куанг Сі. Два величезних водоспади і сотня маленьких, що розкидані по джунглях, утворюють лагуни і озера. Казкова природа, мов із кіно, розслабляє та дарує можливість насолодитися моментом. Прогуляйтеся в тіні джунглів і купайтеся в лісових озерах лазурового кольору, в оточенні тропічних смарагдових рослин. При бажанні, можна організувати пікнік біля водоспаду.  

По завершенні екскурсії - трансфер в аеропорт, переліт в Камбоджу, Сієм Ріп. Саме у цій провінції було започатковано Кхмерську імперію, на плато Кулен у 802 році. Вас зустрінуть в аеропорту та супроводять у готель Shinta Mani Angkor 5*, проживання в номері категорії Private Pool Villa. Shinta Mani Angkor 5* - готель-бутік найвищого класу, сконструйований у кхмерському стилі. Готель бере участь у програмі із взаємодією із місцевим населенням - частина коштів від проживання передається на розвиток спільноти, а туристам надається можливість поспілкуватися безпосередньо із сільськими мешканцями. 

Увечері Апсара шоу - танці королівського балету. Апсари в буддистсько-індуїстській міфології - це небесні духи води і хмар. Небесні танцівниці апсари, спустившись на землю, повинні були захоплювати найтонші смаки повелителів і сильних світу цього. Танці апсар зображені на багатьох барельєфах, не тільки в Камбоджі на стінах храмів Ангкора, але і в Індії. 

День 7 

Екскурсія до Храму Ангкор на повний день. Ангкор-Ват - величезний і найбільш відомий храмовий індуїстський храмовий комплекс. Одна із найбільших культових споруд, важлива археологічна пам’ятка. Будівлі комплексу складені із гладеньких, як полірований мармур, каменів без застосування жодного скріплюючого матеріалу, на кшталт цементу. Звісно, Ангкор-Ват охороняється усіма можливими світовими організаціями. Тільки заради одного цього комплексу і варто їхати у Камбоджу.   

День 8 

Хочете відчути себе першовідкривачем покинутого світу? Вирушайте на екскурсію до храмів, загублених у джунглях - Бенгмелеа і Кохкер (повний день). О 8 ранку ви відправитеся з готелю в Бенгмелеа (дорога займає 1.5 години). Після, вирушите у Кохкер. Повернення в Сієм Реп орієнтовно близько 18.00. За час цієї поїздки ви усамітнитися від галасливої метушні і візьмете участь в окремій захоплюючій пригоді. 

Храмовий комплекс Бенгмелеа ще одне творіння імператора Сурьявармана II. Бенгмелеа побудований в одному стилі з Ангкор Ват. На даний час храм повністю залишився в тому вигляді, в якому його відкрили дослідники - знизу доверху зарослими джунглями. 

Стародавня столиця імперії (921-944) Кохкер - один з найменш відвідуваних і «втрачених» для сучасної цивілізації серед коренів і ліан камбоджійських джунглів пам'ятників Ангкора. Особливо вражає монументальність і масштабність робіт, проведених за досить короткий період правління імператора, як яскравий приклад - гігантська 35-метрова піраміда, що стоїть серед безкрайнього лісу. 

День 9 

Індивідуальний трансфер доставить вас в аеропорт. Повернення до В'єтнаму, в Сайгон (Хошимін), зустріч в аеропорту, трансфер в готель Park Hyatt Saigon 5*, проживання в категорії номера Park Room. Готель виконано у французькому колоніальному стилі, а з вікон відкривається краєвид на площу Лам-Сон та оперний театр.  

У другій половині дня на вас чекає оглядова екскурсія по мегаполісу-Сайгону. Ви побачите найцікавіші місця Хошиміну: Собор Сайгонської Богоматері, Палац Незалежності, парки, ринки. Увечері о 19.00 вирушайте на нічну прогулянку на кораблі по Меконгу з вечерею. Ви побачите усю красу яскравого та колоритного нічного міста з води.  

День 10 

Екскурсія на повний день в дельту Меконгу. Це місце вважається біологічною скарбницею - у дельті Меконгу було знайдено ті види рослин та тварин, що вважалися вимерлими. Насолодіться самобутньою природою та мальовничими краєвидами “нижньої Камбоджі”. Ось і закінчилася ваша мандрівка, сповнена пригод, краси та незвичної культури. Індивідуальний трансфер доставить вас в аеропорт. Міжнародний переліт Хошимін-Київ.  

Анонс фестивалів

апартаменти у Львові