тел.: (044) 377 77 46
(050) 382 12 02
(067) 325 37 87
в. Саксаганського, б. 52А, м. Київ

Свіжа новина

Необхідність отримання візи на о. Балі

У зв\\\'язку з поширенням COVID-19, владою Індонезії було прийнято рішення про скасування віз по прильоту. Правило про скасування віз по прильоту набуло чинності 20 березня 2020 року. Громадянам України, які планують відвідати Індонезію і зокрема острів Балі, необхідно заздалегідь отримати візу у відповідній консульській установі.

Свіжа стаття

Розробка індивідуальних турів – справа тонка!

Цікавитесь незвичайними подорожами, захоплюючими пригодами і нестандартними турами? Тоді швидше відкривайте статтю і дізнавайтеся, як підготуватися до такої відпустки

Свіжа історія

Марокканський щоденник. Фес. Враження

У найзаплутанішу медину світу, древню Фес-ель-Балі, ми йшли через медину молодшу, просто стару: Фес-ель-Дждід. Через цікавий колишній єврейський квартал. Там досі живе пара сімей, які оселилися з моменту його заснування в 13 столітті. І саме звідси родом той єврей, який продав секрет Ізраїля про розробки ядерної зброї.
автобусні тури 2016

Подорожі до країн ЄС із 2021 року

Подорожі до країн ЄС із 2021 року
24 лютого 2020 р.

Впевнені, що ви вже чули про деякі новинки щодо поїздок до країн Євросоюзу, які почнуть діяти із 2021 року. Але повторити або роз’яснити нововведення більш детально - наш обов’язок. Тим паче, що ажіотажу та фейкових новин довкола цих змін існує чимало. Отже, коротко про факти, які ви маєте знати про безвізові поїздки до ЄС із 2021 року.

Що відбувається?

У 2021 році ЄС запровадить Європейську інформаційну систему авторизації подорожей (ETIAS). Тобто в умовах безвізових подорожей до країн шенгену відбудуться деякі зміни. Ці нововведення торкнуться не тільки українців, але й інших громадян третіх країн. До таких належать громадяни Великої Британії, Японії, Канади, Мексики, Австралії, США тощо. Тому панікувати зі словами “в України забирають безвіз” або “треба буде, як раніше, робити візу” точно не варто.

Для чого ці зміни?

Ще у квітні 2016 року Європейська Комісія задля посилення безпеки на зовнішніх кордонах ЄС почала підготовку створення Єдиної інформаційної системи авторизації подорожей. І тільки восени 2018 року ЄС затвердив рішення про створення ETIAS. Ця програма стосується усіх громадян третіх країн, що користуються правом безвізового в’їзду на територію Євросоюзу.

Як функціонує ETIAS?

Із 2021 року перед поїздкою до країн ЄС вам буде необхідно отримати попередній дозвіл на здійснення такої подорожі. Зробити це буде досить просто, заповнивши онлайн-заявку та сплативши 7 євро за авторизацію (для осіб молодше 18 років та старше за 70 - безкоштовно). Якщо у правоохоронних органів ЄС відсутні застерження, ви отримаєте авторизацію вже за декілька хвилин після заповнення заявки. Авторизація дійсна протягом 3 років або до завершення дії терміну закордонного паспорту, зареєстрованого при поданні заявки. Тобто здійснювати авторизацію перед кожною поїздкою за кордон не треба.

Із питань в анкеті будуть стандартні ім’я, прізвище, деталі паспорту та можливі запитання щодо стану здоров’я та попередніх кримінальних порушень. Завдяки попередній авторизації ЄС зможе розпізнати тих осіб, які можуть становити міграційну або безпекову загрозу. Окрім того, ця система суттєво зменшить відмови безпосередньо при перетині кордону з ЄС. Навіть у разі відмови надання авторизації ETIAS, така особа матиме право на апеляцію щодо рішення системи.

Висновок

У новій системі авторизації ETIAS немає нічого страшного. За наявності дозволу системи та дотримання стандартних вимог безвізового режиму з ЄС, ви як і раніше зможете насолоджуватися перевагами закордонного біометричного паспорту громадянина України.

А створити ідеальну мандрівку та пройти усі бюрократичні перепони на шляху до подорожі мрії менеджери АвесТревел допоможуть вам завжди.

Переглядів: 134

Анонс фестивалів

апартаменти у Львові