тел.: (044) 377 77 46
(050) 382 12 02
(067) 325 37 87
в. Саксаганського, б. 52А, м. Київ

Свіжа новина

Заборона на дайвінг з плавальних засобів в Єгипті

Єгипет, як і раніше, залишається улюбленим місцем для любителів яскравого підводного світу. Для того, щоб Червоне море якомога довше нас радувало, влада Єгипту ухвалила рішення заборонити несертифіковане занурення з човнів, яхт та інших видів морського транспорту на Синайському півострові.

Свіжа стаття

Де смачно поїсти у Львові

Львів — один з найвідоміших туристичних брендів України. Щорічно сюди приїжджають мільйони туристів. Сьогодні ми підготували для вас гастрономічний гід на уїк-енд з сніданку, обіду і вечері у Львові.

Свіжа історія

Марокканський щоденник. Фес. Враження

У найзаплутанішу медину світу, древню Фес-ель-Балі, ми йшли через медину молодшу, просто стару: Фес-ель-Дждід. Через цікавий колишній єврейський квартал. Там досі живе пара сімей, які оселилися з моменту його заснування в 13 столітті. І саме звідси родом той єврей, який продав секрет Ізраїля про розробки ядерної зброї.
автобусні тури 2016
Фестиваль середньовічної культури «Срібний Татош»
Місце проведення: Мукачево
Дата початку: 27.05.2017
Дата закінчення: 28.05.2017
Вартість: Безкоштовно
SPO: 206
Інформація по фестивалю

Неподалік від Мукачево в Чинадієвському замку в кінці травня пройде 6-й міжнародний фестиваль середньовічної культури «Срібний Татош». Гостей чекає справжнє Середньовіччя - з прекрасними і дамами і благородними лицарями! Тут оживе середньовічний епос легенд, змагатимуться українські, словацькі, угорські лицарі і відродиться слава колишніх епох!

На очах у глядачів постануть автентичні поєдинки тих часів: на мечах і алебардах. Тут також можна буде послухати хорошу музику і смачно поїсти. Всі бажаючі візьмуть участь у старовинних забавах, навчаться середньовічних танців і навіть зможуть пустити стрілу з лука або арбалета. На фестивалі вас чекають цікаві майстер-класи, ярмарки-продажі і нічний fire-шоу.

Фотогалерея фестивалю
Фестиваль середньовічної культури «Срібний Татош»
Фестиваль середньовічної культури «Срібний Татош»
Фестиваль середньовічної культури "Срібний Татош"
Місце проведення: Чинадійово, Закарпатська область
Дата початку: 24.05.2019
Дата закінчення: 26.05.2019
SPO: 306
Інформація по фестивалю

Срібний Татош - закарпатський пегас, символ чистоти і благородства, вірності і честі, мужності і доброти, кличе за собою в світ середньовічних легенд і героїв.

24-26 травня 2019 року в Чинадієвському замку "Сент Міклош" неподалік від Мукачева, відбудеться шостий міжнародний фестиваль середньовічної культури "Срібний Татош".

На фестивалі "Срібний Татош 2019" будуть проводитися видовищні середньовічні бугурти, поєдинки на мечах і алебардах. Для глядачів в цьому році обладнають зручні трибуни.

Буде звучати автентична музика і готуватися смачні страви за старовинними рецептами. Кожен учасник фестивалю зможе взяти участь в середньовічних забавах і танцях, постріляти з лука та арбалета, приєднатися до майстер-класів, придбати оригінальні речі на ярмарку. А у вечірній час небо спалахне від фаєр-шоу.

Фотогалерея фестивалю
Фестиваль середньовічної культури "Срібний Татош"
Фестиваль середньовічної культури "Срібний Татош"

Анонс фестивалів

09.01.2020 - 14.01.2020

Фестиваль домашнього вина "Червене вино" 2020

апартаменти у Львові