тел.: (044) 377 77 46
(050) 382 12 02
(067) 325 37 87
в. Саксаганського, б. 52А, м. Київ

Свіжа новина

Графік роботи в період новорічних свят

Ми знаємо, що ідеальна подорож - це одна із заповітних мрій кожної людини. Тому в наступному році обіцяємо втілити в реальність Ваші мрії про «найкращий відпочинок» у вашому житті!

Свіжа стаття

Зимовий медовий місяць: ТОП напрямків

У вас весілля посеред зими? Тоді вам невимовно пощастило! Планувати медовий місяць у цю пору року — суцільне задоволення, адже вона ідеально підходить і для пляжного відпочинку в одному із жарких куточків планети, і для романтичного милування північним сяйвом.

Свіжа історія

Марокканський щоденник. Фес. Враження

У найзаплутанішу медину світу, древню Фес-ель-Балі, ми йшли через медину молодшу, просто стару: Фес-ель-Дждід. Через цікавий колишній єврейський квартал. Там досі живе пара сімей, які оселилися з моменту його заснування в 13 столітті. І саме звідси родом той єврей, який продав секрет Ізраїля про розробки ядерної зброї.
автобусні тури 2016
Фестиваль домашнього вина "Червене вино" 2020
Місце проведення: Мукачево
Дата початку: 09.01.2020
Дата закінчення: 14.01.2020
SPO: 315
Інформація по фестивалю

На Старий Новий рік в Мукачеві відбудеться ювілейний XXV фестиваль-конкурс "Червене вино 2020".

Протягом фестивалю гостей розважатимуть відомі фольклорні колективи Закарпаття, колядницькі колективи і вертепи, естрадні групи та ансамблі, відомі естрадні виконавці.

Кращих виноробів Закарпаття на фестивалі визначає компетентне журі та дегустаційна комісія. Переможці отримують дипломи та спеціальні призи: коня, вівцю і порося.

Фестиваль "Червене вино" тепер проходить не в центральній частині міста, а в парку "Перемога". Тут облаштовують велике ярмаркове містечко з дерев'яних будиночків для виноробів, продавців вуличної їжі та сувенірів.

Фотогалерея фестивалю
Фестиваль домашнього вина "Червене вино" 2020
Фестиваль домашнього вина "Червене вино" 2020

Анонс фестивалів

апартаменти у Львові