тел.: (044) 377 77 46
(050) 382 12 02
(067) 325 37 87
в. Саксаганського, б. 52А, м. Київ

Свіжа новина

У Туреччині запускають проект «Помаранчевий прапор»

Основна сутність проекту полягає в скороченні харчових відходів. Оскільки більшість готелів працюють за системою «все включено», то гостей готелів попросять набирати стільки їжі скільки вони з\'їдять. Гостей будуть інформувати про необхідність раціонального вибору.

Свіжа стаття

Oxygen Training: чому вулиця краще за спортзал?

Багато з Вас, напевно, стикалися з тим, що фізичний і емоційний стан після пробіжки у стінах спортзалу і на свіжому повітрі істотно різняться - чому? Вся справа, звичайно ж, у кисні, завдяки якому ми отримуємо...

Свіжа історія

Марокканський щоденник. Фес. Враження

У найзаплутанішу медину світу, древню Фес-ель-Балі, ми йшли через медину молодшу, просто стару: Фес-ель-Дждід. Через цікавий колишній єврейський квартал. Там досі живе пара сімей, які оселилися з моменту його заснування в 13 столітті. І саме звідси родом той єврей, який продав секрет Ізраїля про розробки ядерної зброї.
автобусні тури 2016

Мальдіви

Мальдіви

Мальдіви - це острівна держава, яка знаходитися в Індійському океані. Це найпоширеніше місце для проведення медового місяця. І нічого дивного, оскільки там є все, щоб насолоджуватися відпочинком: блакитні лагуни, пляжі з білосніжним піском, багатий підводний світ, унікальна рослинність, а також температура + 27- + 30 цілий рік.

Режим перебування і пересування

З 1190 островів райської природи, тільки близько 200 населені людьми. Пересування між островами здійснюється на швидкісних катерах або гідролітаках. Але для відвідування деяких островів, де живуть місцеві жителі, потрібний спеціальний дозвіл. Машини є тільки в столиці Мале. На інших островах переміщатися можна на мотоциклах, велосипедах або пішки.

Мальдіви - це мусульманська держава, в якій існує ряд обмежень:

 • Засмагати топлес заборонено на всіх островах, окрім острова Кураматі. Це єдиний острів, де є нудиські пляжі;
 • Заборонено ввозити на територію країни алкоголь і вживати його за межами курортної зони;
 • Заборонено відвідувати столицю Мале в пляжному та відкритому одязі;
 • Заборонено ввозити на територію країни собак, свинину, порнографічну продукцію, спорядження для підводного полювання, зброю, наркотики;
 • Заборонено діставати і ламати корали, черепашок і морських зірок;
 • Заборонено самостійно ловити рибу, а також заборонене підводне полювання. Якщо ви хочете поїхати на рибалку, замовте екскурсію в своєму готелі.
 • Заборонено смітити на островах.

Що заборонено вивозити з Мальдів?

 • Без спеціального дозволу не можна вивозити корали і вироби з панцира черепах;
 • Не можна вивозити і ввозити місцеву валюту.

Платити на території готелю можна як офіційною валютою Мальдів - мальдівськими руфіями, так і доларами США. До оплати приймають готівку, а також кредитні картки.

Столиця Мальдів - місто Мале - є єдиний містом цієї держави і найменшою столицею світу (2,5 км на 1). Відвідавши це містечко варто побачити мечеть "Великої П'ятниці", Президентський Палац, Національний Музей, розташований в Парку Султана, і поховання легендарних мальдівських святих, а також місцеві ринки.

Напевно самим захоплюючим і цікавим заняттям на Мальдівських островах є дайвінг. Велика кількість рибок, численні коралові печери і в той же час захищеність кораловими рифами від хижих риб роблять це зайняття неймовірно вражаючим.

Національна кухня Мальдівів складається з рису, морепродуктів, кокосового молока і каррі. Також в блюда часто додають лайм і чилі.

Відпочивати на островах можна цілий рік, так як температура повітря тримається на позначках +27 - +30, а води +24 - +27 постійно. Це пов'язане з розташуванням островів близько до екватора. Але найкращим періодом для відпочинку вважається період з грудня до початку квітня. У цей час море спокійне, а погода суха, тепла і сонячна. Але в цей період немає хвиль для заняття серфінгом. З кінця квітня до листопада можуть бути короткочасні дощі і неспокійне море. Шторм найбільш вірогідний в червні.

Якщо ви вільно розмовляєте англійською мовою, то у вас не буде проблем з тим, щоб зрозуміти мальдівців. У Мале і на курортах вони добре розмовляють англійською. Цікаво, що освіченість місцевого населення дуже висока - 97%.

Що можна привезти як сувенір з Мальдів?

Популярним сувеніром є літній одяг і зображенням пальм, кокосове масло, черепашки, а також виріб народного промислу.

Інформація по візам

Громадянам України та інших держав для відвідування Мальдівських островів з метою туризму на термін до 30 днів віза не потрібна.

Документи, необхідні для безвізового в'їзду на Мальдіви

 • Закордонний паспорт (що діє не менше шести місяців з дня в'їзду на територію Мальдівських островів)
 • Зворотний авіаквиток з вказаною датою вильоту
 • Ваучер на туристичне обслуговування
 • Грошові кошти з розрахунку $ 50- $ 100 на день перебування в країні

При виїзді з Мальдівських островів, необхідно сплатити аеропортовий збір у розмірі 25 USD з людини. Діти до двох років, аеропортовий збір не сплачується.

Вимоги до документів

 • Наявність підпису власника в паспорті
 • Термін дії паспорта повинен бути не менше ШЕСТИ місяців з дня в'їзду на територію Мальдівських островів
 • Діти до 18 років можуть мати свій паспорт або повинні бути вписані в паспорт батьків. На вписаних в паспорт дітей повинна бути вклеєна фотографія.

Якщо туристи вирішать залишитися на території Мальдівських островів більше, ніж на 30 днів, то можливо продовжити перебування на Мальдівах, отримавши візу.

Необхідні документи для отримання візи:

 • 2 фотографії
 • Грошові кошти, з розрахунку $ 50- $ 100 на день перебування
 • Копія свідоцтва про народження готелю

УВАГА! У цьому питанні місцева влада неохоче йдуть назустріч.

Корисні статті
Мрія, змішана з реальністю на Мальдівах

Мрія, змішана з реальністю на Мальдівах

Вибираючи відпочинок на Мальдівських островах завжди думала - надто дорого, надто романтично і дуже скучно... Та цікавість взяла своє і відправилися ми з’ясовувати всі міфи та реальність про перлину в Індійському океані.

Анонс фестивалів

24.05.2019 - 26.05.2019

Фестиваль середньовічної культури "Срібний Татош"

09.06.2019 - 09.06.2019

Свято Трійці 2019

26.06.2019 - 30.06.2019

Леополіс Джаз Фест (Leopolis Jazz Fest)

06.07.2019 - 07.07.2019

Івана Купала 2019

09.07.2019 - 14.07.2019

Atlas Weekend 2019

апартаменти у Львові