тел.: (044) 377 77 46
(050) 382 12 02
(067) 325 37 87
в. Саксаганського, б. 52А, м. Київ

Свіжа новина

У Туреччині запускають проект «Помаранчевий прапор»

Основна сутність проекту полягає в скороченні харчових відходів. Оскільки більшість готелів працюють за системою «все включено», то гостей готелів попросять набирати стільки їжі скільки вони з\'їдять. Гостей будуть інформувати про необхідність раціонального вибору.

Свіжа стаття

Oxygen Training: чому вулиця краще за спортзал?

Багато з Вас, напевно, стикалися з тим, що фізичний і емоційний стан після пробіжки у стінах спортзалу і на свіжому повітрі істотно різняться - чому? Вся справа, звичайно ж, у кисні, завдяки якому ми отримуємо...

Свіжа історія

Марокканський щоденник. Фес. Враження

У найзаплутанішу медину світу, древню Фес-ель-Балі, ми йшли через медину молодшу, просто стару: Фес-ель-Дждід. Через цікавий колишній єврейський квартал. Там досі живе пара сімей, які оселилися з моменту його заснування в 13 столітті. І саме звідси родом той єврей, який продав секрет Ізраїля про розробки ядерної зброї.
автобусні тури 2016

Кюрасао

Кюрасао

Тезка блакитного лікеру «Кюрасао Блю» омивається Карибським морем і відноситься до групи Підвітряних островів, знаходиться біля Венесуели. Острів вабить туристів пляжами з білосніжним піском, морем кольору блакиті і можливостями для відмінного дайвінгу.

Хорошим варіантом буде поєднати відпочинок на Кюрасао і прилеглих островах - Арубою і Бонайре.

Столиця острова - Віллемстад.

Прямих рейсів на Кюрасао немає. Найзручніший переліт - це переліт від авіакомпанії KLM зі стиковкою в Амстердамі. Обираючи даний переліт Ви зможете вдосталь насолодитися не тільки загадковим Кюрасао, але й європейським Амстердамом.

Середньорічна температура на Кюрасао +28. Дощовий період - з вересня до початку жовтня. У цю пору року краще уникнути відвідування острова, якщо Ваша мета- це пляжний відпочинок.

Рельєф на острові дуже різноманітний: на півночі пустеля із застиглої лави і скелі вулканічного походження. Пляжів там немає взагалі, в той час, як південна сторона вся в живописних бухтах з чудовими пляжами і мальовничими затоками.

Багато туристів відвідують Кюрасао під час круїзу по Карибському морю, в основному у них є один день на ознайомлення з островом.

Практично всі готелі на Кюрасао або тільки на системі харчування «Сніданки», або без харчування взагалі, так як поза готелями є багато місць, де можна поїсти.

Інформація по візам

Вартість: консульський збір 35 EUR, сервісний збір 26, 20 EUR

Тривалість оформлення візи 7 днів

Термін подачі документів не менше ніж за 10 днів

Для відвідування Карибських островів (колишні Нідерландські Антильські острови) - Кюрасао, Бонайре, Саба і Сінт-Естатіус, нідерландської частини острова Сент-Мартен і острова Аруба оформляється єдина короткострокова віза Карибських островів (Caribisch gebied). З даною візою можна відвідувати всі зазначені вище острова.

У візі (графа "Hoofddoel") вказується назва острова, який є основним пунктом перебування. Якщо передбачається відвідування декількох островів, то основним пунктом перебування вважається той, де планується більший термін перебування. Якщо кількість днів, які планується провести на кожному з островів, однакова, основним вважається той пункт, через який буде здійснено перший в'їзд.

Необхідні документи :

 • Закордонний паспорт
 • 2 фотографії (кольорові) 3,5 на 4,5 де 80% обличчя
 • Копія паспорта (всі сторінки)
 • Довідка з місця роботи із зазначенням посади, стажу роботи на даному підприємстві, заробітної плати, фраза про те, що робоче місце на час відпустки за ним зберігається, номери телефонів (фірмовий бланк, підписи, друк)
 • Копія свідоцтва реєстрації підприємства
 • Довідка з банку про наявність валютного рахунку із зазначенням залишку на рахунку
 • Копія кредитної картки
 • Свідоцтво про шлюб або розлучення
 • Копія закордонного паспорта всі сторінки (де є візи), якщо є другий або старий закордонний паспорт всі сторінки там, де є візи плюс перша сторінка
 • Нотаріальна заява про спонсорство для непрацюючої дружини і дітей
 • Документи, що підтверджують платоспроможність (нерухомість - будинки, квартири, земельні ділянки, а також документи на авто - техпаспорт)

Анонс фестивалів

24.05.2019 - 26.05.2019

Фестиваль середньовічної культури "Срібний Татош"

09.06.2019 - 09.06.2019

Свято Трійці 2019

26.06.2019 - 30.06.2019

Леополіс Джаз Фест (Leopolis Jazz Fest)

06.07.2019 - 07.07.2019

Івана Купала 2019

09.07.2019 - 14.07.2019

Atlas Weekend 2019

апартаменти у Львові