тел.: (044) 377 77 46
(050) 382 12 02
(067) 325 37 87
в. Саксаганського, б. 52А, м. Київ

Свіжа новина

Необхідність отримання візи на о. Балі

У зв\\\'язку з поширенням COVID-19, владою Індонезії було прийнято рішення про скасування віз по прильоту. Правило про скасування віз по прильоту набуло чинності 20 березня 2020 року. Громадянам України, які планують відвідати Індонезію і зокрема острів Балі, необхідно заздалегідь отримати візу у відповідній консульській установі.

Свіжа стаття

Розробка індивідуальних турів – справа тонка!

Цікавитесь незвичайними подорожами, захоплюючими пригодами і нестандартними турами? Тоді швидше відкривайте статтю і дізнавайтеся, як підготуватися до такої відпустки

Свіжа історія

Марокканський щоденник. Фес. Враження

У найзаплутанішу медину світу, древню Фес-ель-Балі, ми йшли через медину молодшу, просто стару: Фес-ель-Дждід. Через цікавий колишній єврейський квартал. Там досі живе пара сімей, які оселилися з моменту його заснування в 13 столітті. І саме звідси родом той єврей, який продав секрет Ізраїля про розробки ядерної зброї.
автобусні тури 2016

Контактна інформація

Для обрання туру вашої мрії приходьте до нас за адресою
вул. Саксаганського, 52А, м. Київ
пн-пт: 10.00-19.00
сб: 10.00-16.00
нд: вихідний
Телефонуйте за наступними номерами
(044) 377 77 46
(050) 382 12 02
(067) 325 37 87
Пишіть на нашу електронну адресу

Що потрібно для чудової і незабутньої подорожі:

  • Визначитися куди і коли Ви їдете;
  • Оплатити тур;
  • Зібрати валізи

Якщо Ви ще не визначилися з місцем відпочинку, наші компетентні консультанти обов'язково підберуть, порадять, підкажуть Вам найкращі варіанти туристичних подорожей, як по всьому світу, так і безпосередньо в Україні. Ви з легкістю нас знайдете за адресою: м Київ, вул. Саксаганського 52А. Приходьте, і ми разом виберемо чудове місце для відпустки вашої мрії.

Оплатити тур можна:

  • У нашому офісі у м Київ, вул. Саксаганського, 52А готівкою;
  • У відділенні ПриватБанку, яке знаходиться поруч з нашим офісом також без комісії;
  • здійснити безготівковий платіж.

Для підписання договору Вам знадобиться оригінал або копія внутрішнього паспорта, ксерокопія першої сторінки закордонного паспорта і гроші в сумі передоплати, яка обговорюється індивідуально у консультанта.

Згідно законодавства України, всі туристичні тури необхідно оплачувати в національній валюті. Тому, якщо вартість подорожі зазначена в іноземній валюті (доларах або євро) оплата все одно буде проводитися в гривні за курсом туроператора на обумовлену дату. Якщо Ви оплачуєте поїздку банківською карткою, валюта не матиме значення, так як при оплаті автоматично буде проведена конвертація.

приватним особам від ТК AvesTravel

Анонс фестивалів

апартаменти у Львові