тел.: (044) 377 77 46
(050) 382 12 02
(067) 325 37 87
в. Саксаганського, б. 52А, м. Київ

Свіжа новина

Необхідність отримання візи на о. Балі

У зв\\\'язку з поширенням COVID-19, владою Індонезії було прийнято рішення про скасування віз по прильоту. Правило про скасування віз по прильоту набуло чинності 20 березня 2020 року. Громадянам України, які планують відвідати Індонезію і зокрема острів Балі, необхідно заздалегідь отримати візу у відповідній консульській установі.

Свіжа стаття

Розробка індивідуальних турів – справа тонка!

Цікавитесь незвичайними подорожами, захоплюючими пригодами і нестандартними турами? Тоді швидше відкривайте статтю і дізнавайтеся, як підготуватися до такої відпустки

Свіжа історія

Марокканський щоденник. Фес. Враження

У найзаплутанішу медину світу, древню Фес-ель-Балі, ми йшли через медину молодшу, просто стару: Фес-ель-Дждід. Через цікавий колишній єврейський квартал. Там досі живе пара сімей, які оселилися з моменту його заснування в 13 столітті. І саме звідси родом той єврей, який продав секрет Ізраїля про розробки ядерної зброї.
автобусні тури 2016

Автобусні тури

тур Кращі хвилини в Італії!
6 днів
Автобус
Виїзди: 26.04.2020, 26.05.2020

Автобусні тури по Європі  один з найбільш недорогих і одночасно цікавих та пізнавальних видів відпочинку. Якщо ви давно мріяли відвідати Європу, то ваша мрія цілком здійсненна. Казкова Венеція, старовинний Відень, яскравий Будапешт і багато інших міст чекають вас! Проведіть свої вихідні в Європі разом з AvesTravel. Незабутній відпочинок і море вражень гарантовані! А всі нюанси з організації поїздки ви можете довірити нашим фахівцям.

Тури в Європу з України: насичені і доступні за ціною

Автобусні тури в Європу — один із найпопулярніших напрямків для відпочинку, вражаючий, той, що запам'ятовується і в той же час доступний за ціною. За одну поїздку в Європу ви можете насолодитися знаковими місцями і відомими пам'ятками декількох міст. Така екскурсія по Європі залишиться у вашій пам'яті надовго, і ви неодмінно захочете її повторити: перевірено тисячами мандрівників!

Автобусна подорож по Європі

На цій сторінці нашого сайту зібрані найцікавіші і захоплюючі тури по Європі. Казкова Венеція, старовинний Відень, яскравий Будапешт і багато інших міст чекають на  вас! Проведіть свій відпочинок у Європі разом з AvesTravel!
Основна частина такої подорожі проходить в комфортабельному автобусі, оснащеному всім необхідним для вашої зручності. Протягом декількох днів ви будете подорожувати в турі по Європі по близько розташованим містам і знайомитися з місцевою культурою, архітектурою, пам'ятками.

Тур по Європі: ціна

Що стосується вартості, то найдешевші варіанти — це автобусні екскурсії по східній Європі, оскільки до точки початку екскурсії теж потрібно дістатися (найчастіше це чартерний переліт). Заощадити можна також на готелях, якщо вибрати тур з нічними переїздами і ночувати в автобусі. Деякі бояться нічних переїздів — і абсолютно даремно. Перш за все, це безпечно, оскільки тут діють дуже жорсткі правила, що регулюють роботу водіїв туристичних автобусів. А з урахуванням того, що за ніч ви подолаєте значну відстань, у вас залишиться більше часу для екскурсії по Європі.
Ну, а якщо ви не хочете економити на своєму комфорті, вибирайте автобусні поїздки в Європу з ночівлею в готелях — так ви точно зможете відпочити і виспатися, зарядити силами для нових вражень.
 
Хочете влаштувати уїк-енд по-європейськи? — Тоді вирушайте в тур по Європі з Києва: незабутній відпочинок і море вражень гарантовані! А всі нюанси по організації поїздки ви можете довірити фахівцям AvesTravel.

Анонс фестивалів

апартаменти у Львові