тел.: (044) 377 77 46
(050) 382 12 02
(067) 325 37 87
в. Саксаганського, б. 52А, м. Київ

Свіжа новина

Нові можливості для відпочинку. Прямі рейси з Києва

2020 рік ще не встиг вступити у свої права, а ми вже знаємо про більше ніж 50 нових напрямків з України. Читайте найцікавіші анонси у нашій статті.

Свіжа стаття

Як зробити свої подорожі більш екологічними

Як подорожувати без шкоди для природи? Для цього не доведеться вигадувати велосипед або зовсім відмовлятися від відпочинку. Все, що вам знадобиться, — більш усвідомлений підхід і кілька нових звичок.

Свіжа історія

Марокканський щоденник. Фес. Враження

У найзаплутанішу медину світу, древню Фес-ель-Балі, ми йшли через медину молодшу, просто стару: Фес-ель-Дждід. Через цікавий колишній єврейський квартал. Там досі живе пара сімей, які оселилися з моменту його заснування в 13 столітті. І саме звідси родом той єврей, який продав секрет Ізраїля про розробки ядерної зброї.
автобусні тури 2016

Інформація для агентств

Ми відкриті до співпраці і раді новим контактам та знайомствам. Для початку співпраці Вам потрібно завантажити і підписати агентський договір.

Далі Вам необхідно надіслати на електронну адресу копії всіх ваших реєстраційних документів, а також копію гарантії банку. Крім того, потрібно направити оригінал договору в 2-х примірниках з пакетом необхідних документів, завірених печаткою підприємства поштою або кур'єрською службою в офіс туроператора AvesTravel.

Після закінчення всіх формальностей, для бронювання туру Вам необхідно направити нам заявку.

Для бронювання турів туристичного оператора AvesTravel Вам необхідно:

  1. Завантажити і підписати договір
  2. Відправити нам скан копію першої та останньої сторінки договору з вашими даними і печаткою
  3. Отримати логін і пароль, який надалі буде використаний для on-line системи
  4. Підібрати Вашим клієнтам тур у нас на сайті (якщо на сайті немає необхідного готелю або туру - необхідно нам відправити запит на прорахунок туру)
  5. Створити заявку у розділі мої бронювання або надіслати бронювання туру із зазначенням параметрів туру (або заповнити бланк резервації) на пошту office@avestravel.com.ua
  6. Отримати підтвердження (в деяких випадках підтвердження може займати до 2-х робочих днів)
  7. Оплатити тур, згідно виставленого рахунку. Оплата здійснюється в гривнях шляхом безготівкового переказу.
  8. Не менш ніж за добу до початку туру роздрукувати і передати туристам документи для поїздки (ваучер, поліс страхування, квитки). Документи будуть відправлені на e-mail вказаний при реєстрації.

агентський договір
агентський договір
бланк для резервування
бланк для резервуванняАнонс фестивалів

апартаменти у Львові