тел.: (044) 377 77 46
(050) 382 12 02
(067) 325 37 87
в. Саксаганського, б. 52А, м. Київ

Свіжа новина

Графік роботи в період новорічних свят

Ми знаємо, що ідеальна подорож - це одна із заповітних мрій кожної людини. Тому в наступному році обіцяємо втілити в реальність Ваші мрії про «найкращий відпочинок» у вашому житті!

Свіжа стаття

Зимовий медовий місяць: ТОП напрямків

У вас весілля посеред зими? Тоді вам невимовно пощастило! Планувати медовий місяць у цю пору року — суцільне задоволення, адже вона ідеально підходить і для пляжного відпочинку в одному із жарких куточків планети, і для романтичного милування північним сяйвом.

Свіжа історія

Марокканський щоденник. Фес. Враження

У найзаплутанішу медину світу, древню Фес-ель-Балі, ми йшли через медину молодшу, просто стару: Фес-ель-Дждід. Через цікавий колишній єврейський квартал. Там досі живе пара сімей, які оселилися з моменту його заснування в 13 столітті. І саме звідси родом той єврей, який продав секрет Ізраїля про розробки ядерної зброї.
автобусні тури 2016

Інформація для агентств

Ми відкриті до співпраці і раді новим контактам та знайомствам. Для початку співпраці Вам потрібно завантажити і підписати агентський договір.

Далі Вам необхідно надіслати на електронну адресу копії всіх ваших реєстраційних документів, а також копію гарантії банку. Крім того, потрібно направити оригінал договору в 2-х примірниках з пакетом необхідних документів, завірених печаткою підприємства поштою або кур'єрською службою в офіс туроператора AvesTravel.

Після закінчення всіх формальностей, для бронювання туру Вам необхідно направити нам заявку.

Для бронювання турів туристичного оператора AvesTravel Вам необхідно:

  1. Завантажити і підписати договір
  2. Відправити нам скан копію першої та останньої сторінки договору з вашими даними і печаткою
  3. Отримати логін і пароль, який надалі буде використаний для on-line системи
  4. Підібрати Вашим клієнтам тур у нас на сайті (якщо на сайті немає необхідного готелю або туру - необхідно нам відправити запит на прорахунок туру)
  5. Створити заявку у розділі мої бронювання або надіслати бронювання туру із зазначенням параметрів туру (або заповнити бланк резервації) на пошту office@avestravel.com.ua
  6. Отримати підтвердження (в деяких випадках підтвердження може займати до 2-х робочих днів)
  7. Оплатити тур, згідно виставленого рахунку. Оплата здійснюється в гривнях шляхом безготівкового переказу.
  8. Не менш ніж за добу до початку туру роздрукувати і передати туристам документи для поїздки (ваучер, поліс страхування, квитки). Документи будуть відправлені на e-mail вказаний при реєстрації.

агентський договір
агентський договір
бланк для резервування
бланк для резервуванняАнонс фестивалів

апартаменти у Львові